top of page

Terapie v Oáze

Každý člověk se občas ocitne v situaci, kdy si neví rady, hledá pomoc nebo cestu, jak změnit to, co mu brání cítit se dobře, být šťastný, milující a milovaný. Obvykle jde o situace ve vztazích, související s naší psychikou, zdravím, láskou nebo s naší duší.

Terapie je pro vás, kdo potřebujete podpořit a pomoci vyvést z kruhu událostí, jež obvykle doprovází emoce, nebo nepříjemné pocity a vlivy, jež jsou příčinou vnitřní i vnější nerovnováhy.

  • Pomůžeme vám s uvolněním bolesti a trápením, jež ovlivňují váš současný život a stav.

  • Provedeme vás odpuštěním k druhým nebo sami k sobě.

  • Navedeme vás na cestu pochopení a přijetí.

  • Uvolníme karmu a minulost, které mohou být spojeny s vaším životem, nebo životem vašich předků.

  • Dostáváte individuální přístup a energetickou podporu z nadvědomých rovin vyššího já, jež řídí celou terapii a vede ke kořenům a prvotním příčinám.

Pokud již na sobě pracujete a jste si vědomi toho, že vše je ve vašem životě provázáno s vaším nitrem, můžeme (již během jedné terapie) dosáhnout mnoha změn.

Rozhodnutí, že chcete danou situaci změnit, je první krok k jejímu vyřešení.

Vedeme vás skrze prožitek, či uvědomění svých vnitřních bolestí, emocí a tělesných pocitů, které vytváří nerovnováhu v těle, v mysli i na duši. Jakmile uvolníme nerovnováhu, vyrovnává se příslušná oblast života, psychika, zdraví, vztahy a vše s tím spojené.

Doba trvání terapie: 60 - 90 min.

Cena: 1200 Kč / 50 €

Možnost terapie: Osobně / Skype, Whatsapp, messenger

Terapie s Martinou (608828996) nebo Lukášem (737869752) objednávejte telefonicky nebo emailem: oazahalenkovice@gmail.com

Jde o životní lekce, které dostáváme k tomu, abychom získávali nové schopnosti, uvědomění a vhledy a pokud jsme již z dané události či situaci získali, co bylo třeba, může dojít k uzdravení.

shutterstock-131110031mensi-51ac82c54151
bottom of page