top of page

PANDORASTAR
  terapie světlem

2.png

Pokud jste někdy přemýšleli o možnosti prohloubit svou meditační praxi nebo objevit nové dimenze svého vědomí, PandoraStar je tím pravým technologickým průvodcem na této cestě. Toto inovativní zařízení, pojmenované po hvězdě na noční obloze, v sobě skrývá moc, která může otevřít bránu k vašim vlastním možnostem.

 

PandoraStar je výjimečný světelný průvodce, který používá pulzující světlo k tomu, aby váš mozek navedl na prožívání široké škály prospěšných stavů aktivity mozkových vln. Tato technologie má nepřeberné využití a dokáže otevřít cestu k mnoha pozoruhodným zážitkům.

 

Jak to funguje?

PandoraStar otevírá bránu k vašim možnostem tím, že sekvenčním blikáním světla umožňuje dosáhnout frekvenčních stavů mozku od 0,1Hz až po 200Hz.

To vše je možné díky dvanácti výkonným LED diodám a integrovanému mikropočítači. Tyto diody vytvářejí jedinečné vzory světelných pulsací, které se proplétají a tvoří fascinující obrazy, které můžete vnímat skrze zavřená víčka.

 

Seance s PandoraStar nabízí dle objednání různé možnosti:

 

*meditativní stavy *změněné stavy vědomí *aktivaci třetího oka *léčivé frekvence

*aktivace mozkových center *práci s energií, aktivační kódy

S výběrem konkrétního programu vhodného přímo pro vás nebo vaše potřeby vám poradíme při sezení přímo na místě.

 

Práce s PandoraStar může přispět k Vaší práci s energií, zvládání stresu a strachu, zlepšení spánku, učení a kreativní vizualizace, zlepšení kognitivních funkcí aj.

 

Pro vyzkoušení této technologie využijte možnost Úvodní seance ZA ZAVÁDĚCÍ CENU 1000 Kč / 40€

Objednání: oazahalenkovice@gmail.com, nebo +420 608 828 996, Martina

Adresa: Halenkovice 400, 76363

bottom of page