top of page

Terapie ku pomoci v početí dítěte

Cítíte, že byste rádi do vašeho života přivítali novou dušičku/miminko a vytvořili společně rodinu?

 

Častokrát nám na cestě k tomuto brání nějaké programy, přesvědčení, lekce, výzvy, uvědomění či i překážky a bloky.

 

Ne každý je v takovém stavu vědomí, že by si je mohl plně uvědomovat a pracovat s nimi a tak je vhodný pohled zvenčí, či pomoc někoho, kdo vám vaše pole přečte a pomůže vaše lekce uvidět a prožít. Je vhodné aby se zúčastnili oba partneři, aby se uvolnil prostor na obou stranách. Pokud však cítíte, že stačí řešit něco pouze u jednoho, lze i individuálně.

 

Příklady k praxe:

 

* Žena/muž cítí, že miminko chce, že je to další jasný krok v živote, ale má v sobe spoustu přesvědčení nebo strachů, které ji v tom brání. Např. s dětmi už nikdy nebude nic jako dříve, znamená to konec svobody, cestování, ženě se úplně pokazí postava a další.

 

* Na základě zkušenosti z toho co žena/muž prožil v dětství má ve všem poli program, že poté co přijdou do života děti, tak manželství začne uvadat a je to cesta k jeho konci.

 

* Žena v jednom ze svých minulých životů zažila operaci, kdy ji byly odebrány ženské orgány potřebné k reprodukci, z toho v ní vzniklo velké zranění, blok, díra v jejím ženství. A nyní není schopna otěhotnět.

 

* Žena v životě tomto či jiném dřívějším prodělala potlačení miminka nebo potratila a v jejím poli je táto zkušenost stále bolavá, otevřená a ovlivňující její aktuální stav.

 

* Muž/Žena v sobě nosí velké strachy spojení s tím, zda rodičovství zvládnou po jakékoli stránce. Emoční, materiální, výchovné. Většinou na základě zkušeností ze svého života i životů minulých.

 

* Žena z energetického hlediska není úplně ženou, převažuje u ní mužská energie. Řídí, rozhoduje, je aktivní, energická. Či naopak, muž má nedostatek mužské energie a převažuje u něj energie ženská. Rád si povídá, je citlivý, vnímavý, pečující. Žena ho vnímá jako slabého nebo i on sám sebe. Žena ho může vnímat i dokonce jako své dítě.

Příspěvek za terapii: 2000 Kč / 75 €. V případě potřeby každá další terapie/sezení 1000 Kč / 40 €.

conception-to-birth.jpg
bottom of page