top of page

Terapie hojnosti

Hojnost je náš přirozený stav, tudíž být v hojnosti může každý.

Je důležité si uvědomit z jakého místa tvoříte, žijete, konáte...

Člověk by měl dělat "práci" nebo činnosti z radosti, z naplnění,

z vědomí své hodnoty. Děláte, konáte pro dobrý pocit, čistou radost z tvoření, chcete se o to podělit a šířit dál, baví vás to, máte z toho radost a víte, nebo cítíte, že to může udělat radost i někomu dalšímu. Váš dar, vášeň může být i běžná věc, třeba rádi vaříte, uklízíte, pracujete na zahradě, jste s dětmi, prostě cokoli. Cokoli co konáme ze srdce a pozice hojnosti v sobě přináší hojnost další.

Bohužel to dnes je tak, že někteří stále dělají činnosti a práci, které je  vůbec nebaví, nevidí v nich smysl, nebo jen proto, aby zaplatili účty, bydlení. Je tam neustálý tlak, musím... a pokud se tvoří nebo dělá z místa, kde je díra, prázdno nebo to odněkud tlačí a tohle je vaší motivací, opravdovou hojnost to nikdy nepřinese, ba naopak odebírá vám to sílu, energii a radost.

1200x1200bf-60.jpg

Častý blok bývá právě v tom, že si můžete myslet, že je třeba dělat nějakou duchovní, spirituální činnost, něco "velkého". Takže absolvujete různé kurzy, semináře, učíte se techniky, masírovací kurzy, aby se získala potřebná kvalifikace. Ale to je většinou jen cesta, která poléčí vás samotné. To, že to funguje druhým, neznamená, že to bude fungovat vám. Nemůžeme přeci být všichni terapeuti, maséři, koučové....Každá činnost je důležitá a může být i úplně "obyčejná". Spirituální či duchovní je totiž vše to, co dělá člověk ze srdce, pro radost, protože vás to baví a naplňuje a má to nějaký smysl pro druhé, a pro celek.

Samozřejmě to má ještě další úrovně, tzn. jak si vlastně ceníte toho, co děláte a zde se dostáváme více k jádru hojnosti. Sebehodnota, sebeláska a poměr dávání a přijímání.

 

Takže odpovídající ohodnocení/hojnost , je vlastně odraz toho, jak se máte rádi, vážíme si sebe sama, vidíme sebe sama jako vtělené božství, dokonalost, lásku ;-) 

A další úroveň ještě hlubší a nejzásadnější jsou vaši rodiče. Takže základ vaší hojnosti ovlivňují vaši předkové. To, jak to mají či měli vaši rodiče vám jako vzor předali. A vy to opakujete podle nastavení, které jste přijali v rámci inkarnace. 

Jak z toho tedy ven, pokud se vám nedaří, nebo nejde podle plánu či máte strach o budoucnost...

Terapie hojnosti: projdeme vaše bloky, uvolníme emoce, přenastavíme programy, vyčistíme karmu, rozproudíme tok, poléčíme hojnost vašich rodičů, odstraníme překážky, vše, co bude třeba, aby vám to teklo. 

Příspěvěk: 2000 Kč / 80€

Pokud momentálně vaše hojnost opravdu stagnuje, můžete příspěvek dodat až se hojnost rozproudí a budete mít. Bude to vaše motivace, závazek, který učiníte ne nám, ale sami sobě. Může to být za měsíc, půl roku, rok... Je to na vás.

"Hojnost je naplnění ducha" 

Délka 60 - 90min. 

Ideálně osobně, ale může být i online. 

Objednejte se: oazahalenkovice@gmail.com, +420 737 869 752, Průvodce: Lukáš

bottom of page