top of page

METAMORFNÍ TECHNIKA, TERAPIE

Metamorfní technika nebo-li motýlí masáž


Nacházíme se v době obrovským změn. Je třeba se vrátit ke své přirozenosti, k propojení s naší podstatou. Jednou z možností přeměny starých, nefunkčních, nevhodných přesvědčení, postojů, mentálních schémat a emocionálních a psychických traumat je právě metamorfní technika.

METAMORFNÍ TECHNIKA dle slov Jitky Třešňákové, šiřitelky této techniky v ČR, nemá žádné limity.
MT je bezčasová, tedy působí mimo čas a prostor.

-Metoda MT je vhodná pro každého, kdo chce zharmonizovat vlivy prenatálního období, v němž se tvoří základní matrice a tudíž celé základní energetické, emocionální, psychické a fyzické nastavení tvořící se Bytosti.

-Působí jak zpětně, tedy "napravuje" minulost, tak v přítomnosti a tedy tvoří "lehčí" budoucnost.

-Aplikace MT uvolňuje jak zatěžující programy a bloky, tak vlivy jejich následků. Uvolňuje také karmické bloky a rodové vzorce.
-Uvolňuje také fyzické bloky, tudíž harmonizuje zdravotní stav fyzického těla, pomáhá při stavech depresí, je skvělá při harmonizaci všech "jinakostí", jako je autizmus, ADHD. Pomáhá v krizových stavech (odchod blízké bytosti, rozchod s partnerem apod.)

-Budoucím maminkám napomáhá harmonizovat vlivy týkající se těhotenství a porodu. Žena tak může projít svým těhotenstvím osvobozena od nefunkčních životních vzorců svých předků, nebo alespoň neutralizovat jejich účinek.

-Uvolňování bloků vede k postupnému navrácení se do svého plného potenciálu a talentů, k sebedůvěře a sebehodnotě, do stavu vnitřního souladu a harmonie


Doba trvání jednoho sezení je 60 minut, energetická výměna za 1 hod je 555,. Kč,
při zakoupení 3 sezení je částka 500,- Kč/hod, při 5 a více pak 450,- Kč/hod.

Mezi jednotlivými sezeními se doporučuje odstup minimálně 1 týden.

Pro objednání volejte: 

Terapeut, průvodce: Josefína Sélia, +420 724 885 496.

bottom of page