top of page

so 30. 9.

|

Halenkovice

Změň svou vodu, Změň svůj život

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Změň svou vodu, Změň svůj život
Změň svou vodu, Změň svůj život

Čas a místo

30. 9. 2023 10:00

Halenkovice, Halenkovice 400, 763 63 Halenkovice, Česko

Hosté

O události

Povídání o vodě, její klíčové roli v našich životech a jak si ji upravit na tu nejvyšší čistotu např.

přístrojem Kangen

Voda, která je čistá, zdravá, živá. Hydratuje, pročišťuje a vitalizuje tělo, projasňuje mysl, zvyšuje intuici, citlivost a vnímání energií.KANGEN – znamená návrat k původu, k vodě, která tady na planetě byla, k vodě čisté, živé, životodárné.Jedná se o japonskou technologii, která vodu z kohoutku i ze studny upraví, tak, aby byla jako voda původní, kvalitní, čistá a nezatížená působením člověka.A jak ji upravuje?

V první řadě ji čistí, filtruje od nečistot, chlóru, hormonů, mikroplastů, léčiv a dalších nepotřebných nebo škodlivch látek.Upravuje její strukturu. 

Rozbíjí velké shluky molekul – klastry. Voda absorbuje do sebe informace svého okolí a ty si ukládá. Vše z prostředí, kterým protéká zaznamenává, pamatuje si. Tato japonská technologie rozbíjí velké shluky molekul, tím maže paměť vody. 

Úpravoustruktury vody, získáme vodu informačně nezatíženou, čistou a s malou strukturou, která lehce pronikne do tkání těla, do každé buňky, dokonale ji hydratuje, vyživuje – přivádí živiny a čistí – odvádí toxiny a odpadní látky. S nadsázkou můžeme říct, že je to voda „malá“ s velkým účinkem a přesahem.

Upravuje její pH. Voda Kangen má zásadité pH a tím krásně neutralizuje negativní účinky a dopady nezdravých stravovacích návyků, životního stylu, které vedou k překyselení nejen našeho organismu ale i prostředí.

Obohacuje vodu molekulárním vodíkem. Voda Kangen je silně antioxidační. Je to silný antioxidant s ORP (oxidačně-redukčním potenciálem) cca -550 až -700 mV.

Díky této japonské technologii máme:- kvalitní pitnou vodu obohacenou molekulárním vodíkem - bio potraviny (i z těch, které jsme nekoupili jako bio) - bezchemickou domácnost - domácí lékárničku, která nám „teče z kohoutku“ - čistou kojeneckou vodu - beauty vodu

 Šíření a sdílení pravého zdraví nás naplňuje, baví a dává nám obrovský smysl.

​Změň svou vodu, změníš svůj život! :-)

Sdílet událost

bottom of page