top of page

so 17. 4.

|

Halenkovice

RITUÁL S RAPÉ A SANANGOU

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
RITUÁL S RAPÉ A SANANGOU
RITUÁL S RAPÉ A SANANGOU

Čas a místo

17. 4. 2021 17:30 – 19:30

Halenkovice, Halenkovice 400, 763 63 Halenkovice, Česko

Hosté

O události

Jde o šamanský rituál pocházející od domorodých indiánů z amazonského pralesa. Jde o tři aplikace, které se vzájemně podporují a doplňují.

Rituál působí na fyzické, mentální, emocionální i spirituální úrovni, jež jsou vzájemně propojené. Uvolňují se hluboké bloky, které brání energii volně v našem životě i těle proudit. Spojuje nás se sebou samými, zlepšuje koncentraci, posouvá k harmonii do přítomnosti velmi efektivním a přirozeným způsobem.

Doporučujeme všem, kteří se cítí kdekoli v životě zaseknuti, kteří mají mnoho myšlenek, silnou mysl a rozumovou část a pro všechny, kdo se potřebují více se sebou srovnat.

1.Sananga - oční kapky

Sananga je vyrobena z kořenů a kůry keře, který pochází přímo od amazonských kmenů. Tento posvátný a účinný lék se používá pro léčení tělesných a duševních onemocnění, uvolněním mysli a myšlenek, jež umožňuje zcela nový způsob vnímání a koncentrace. Nese v sobě ducha absolutní jasnosti a podporuje záměr, s kterým do léčení vstupujeme. Sananga kapky jsou naplněny záměrem absolutní jasnosti. Mohou mít silný účinek vizualizace.

Účinky

Čistý duch Sanangy podporuje hloubkové čištění zablokovaných energií na citové, fyzické a duchovní úrovni. Sananga může vyvážit a zvýšit energie a najít kořeny nemocí a překážek, dokáže přivést ke klidu, harmonii a jasnosti. Kromě toho rozšiřují spirituální vnímání, schopnosti a napojení. Podporuje vizializaci, meditací a otevírá třetí oko. Dlouhodobější užívání vede také ke zlepšení zraku a léčení očních vad.

2.Rapé - posvátná směs

Rapé je směs amazonských léčivých rostlin, stromů, listí, semen a dalších posvátných složek, jež jsou tvořeny různými domorodými kmeny zejména z Peru a Brazílie. Tradičně jsou aplikovány pomocí foukačky vyrobené z bambusu nebo kosti, který je vháněn do obou nosních dírek v klidném, posvátném prostoru s meditační hudbou.

Účinky

 • Vyrovnává a otevírá všechny čakry, během několika minut.
 • Zlepšuje uzemnění
 • Uvolňuje nemoci na fyzické, mentální, emocionální a spirituální úrovni.
 • Otevírá třetí oko, odvápňuje šišinku, podporuje vize
 • Koncentruje a vymaže jakoukoli zmatenost
 • Uvolňuje negativní myšlenky a zanesenou mysl
 • Napojuje na sebe sama a prohlubuje spojení s duchem (vyšším já)
 • Rozproudí zablokované energie
 • Vyjasňuje mysl a podporuje osobní vizi a cestu člověka
 • Vyrovnává hemisféry

3.Wayusa - relaxační čaj

Wayusa nebo také Guayusa (neplést si s Ayahuaskou) je čistý čaj podporující jasné snění nebo-li barevné a vědomé sny (lucidní snění). Pochází také z amazonského deštného pralesa, kde tento strom hojně roste. Neobsahuje žádné pesticidy ani syntetické složky, jde čistě o přírodní čaj z listů stromu zejména z Peru, Ekvádoru a Kolumbie. Jde o relaxační nápoj s mírnými povbuzujícími účinky, zdravý pro všechny věkové kategorie.

4. Léčení pomocí nástrojů

- alchymické křišťálové mísy, která je málo rozšířenou novinkou v Evropě, vysokovibrační nástroj určení k harmonizaci a uvolnění těla, ducha, mysli

- dalších šamanských nástrojů určených k léčení, uvolnění, harmonizaci a očistě

Účinky

 • Usnadňuje zdravý spánek
 • Podporuje pamatování si snů
 • Stimuluje mysl a paměť
 • Uvolňuje napětí a odbourává stres
 • Dodáv.á tělu živiny, které mohou přispět k celkovému zdraví (antioxidanty, vitámíny C, D, draslík, hořčík, vápník, zinek, chrom, a obsahuje všech 15 aminokyselin). Jde o tzv. "superpotravinu".
 • Uživá se také jako přírodní afrodiziakum :-)

Veškerá amazonská medicína je zcela legální, bez vedlejších účinků! Jde o čistě přírodní směsi a rostliny. Domů můžete odjet autem a řídit.

Doporučení: 3 hodiny před rituálem nejíst.

Datum: sobota 17.4.2021, 17:30 - 19:30 hod.

Místo konání: Oáza Halenkovice - meditační centrum a portálová zahrada. Vstup zezadu přes terasu do meditační místnosti v 1.patře.

Adresa: Halenkovice 400

Cena: 900 Kč / 35 €, možnost přespání v centru se snídaní + 500 kČ / 20 €. Pri přespání si vezměte polštářek, deku, apod).

Veřejná doprava: poslední autobus odjezd ve 20:50 do Zlína přímý spoj, nebo ranní odjez v 6:50 hod směr Zlín. Cca 20 min pěšky na zastávku.

Po rituálu je možnost zakoupit kapky Sananga (extra silné) pro domácí užívání 9 ml za 1200 Kč / 50€.

Přihlášení: oazahalenkovice@gmail.com

Těšíme se :-)

Lukáš a Martina

Sdílet událost

bottom of page