top of page

pá 29. 1.

|

Oáza Halenkovice

DEEKSHA A ANANDA MANDALA - meditace

Dechová meditace na aktivaci čaker, s požehnáním.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
DEEKSHA A ANANDA MANDALA - meditace
DEEKSHA A ANANDA MANDALA - meditace

Čas a místo

29. 1. 2021 17:30 – 19:30

Oáza Halenkovice, Halenkovice 400, Halenkovice, Česko

Hosté

O události

Ananda mandala je dechová meditace, která podporuje uvolnění blokujích energií v enegetických kanálech a čakrách.

Následné předání požehnání Deeksha (Dikša) je dar, který je možné obdržet skrze vyšší vědomí, jež podporuje proces duchovního uvědomění nebo-li probuzení a transformaci jedince. Napomáhá vzestupu do vyšších stavů vědomí, uvolňuje mysl a přirozeně rozvíjí inteligenci a lásku. Přináší každému takový prospěch, který je důležitý a nezbytný pro jeho podporu a vývoj. Pracuje zcela unikátním a inteligentním způsobem k tomu, aby nás spojila s pravdou našeho vlastního bytí. Aktivuje také naši prapůvodní sílu kundalini, která je zodpovědná za naše plné duchovní probuzení, spojení s naší podstatou a osvícením.

Deeksha nepatří k žádnému náboženství nebo vyznání, je univerzální energií , která může být dosažena kýmkoliv, ať už si vybral jakoukoliv cestu.

DEEKSHA  Uvolňuje mysl a probouzí inteligenci Rozšiřuje úroveň vědomí, aktivuje kundalini Posiluje schopnost učení a paměti Dostává do hladiny alfa (zklidňuje) Podporuje lásku ve vztazích Léčí emocionální zranění a minulost Zvyšuje schopnost naslouchání a prožitku Prohlubuje sebeuvědomění Probouzí náklonnost a soucit Transformuje Vlévá životní sílu (vitalitu) Léčí tělo léčením mysli Zlepšuje metabolickou činnost Uvolňuje tělo Vyvolává příznivé energie Vytváří vědomí prosperity a blahobytu Odstraňuje bloky, které jsou překážkou

Místo konání: Oáza Halenkovice

Adresa: Halenkovice 400. Vstup přes zahradu a terasu do meditační místnosti v 1.patře.

Příspěvěk: 200 Kč / 8 €

Průvodce: Lukáš Hudeček

Sdílet událost

bottom of page