top of page

pá 22. 9.

|

Halenkovice

Ceremonie s Modrým lotusem s Gabriella Amora

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Ceremonie s Modrým lotusem s Gabriella Amora
Ceremonie s Modrým lotusem s Gabriella Amora

Čas a místo

22. 9. 2023 17:30

Halenkovice, Halenkovice 400, 763 63 Halenkovice, Česko

O události

Pátek 22. září, den který nese číslo 22 jež symbolizuje vysoko vibrující energii míru, harmonie, rovnováhy a mistrovské duchovní moudrosti se schopností proměnit sny do reality. Druhým číslem je 9 symbolizuje naplnění, dokončení, manifestaci. Společně s číslem 22 po sečtení číslic tvoří 13 symbolizující posvátné ženství, 13 měsíčních cyklů a štěstí. 

A rok 2023 nám přidává k tomu ještě číslo 7 mystérie, moudrosti a duchovního probuzení.

Ideální kombinace na ceremonii s modrým lotusem se zvukovou lázní krystalových mís a hlasovou transmisí z andělských a mistrovských sfér.

Tato ceremonie Ti nabízí jedinečnou příležitost zažít prastarou a mystickou sílu květu modrého lotosového.

Co ti tahle ceremonie s modrým lotusem může přinést do života?

1. Vnitřní mír a klid: Modrý lotos byl po staletí uctíván pro svou schopnost navodit hlubokou relaxaci a vnitřní mír. Prostřednictvím obřadu můžeš objevit hluboký pocit klidu, který Ti usnadní procházení životních výzev s grácií.

2. Duchovní rozměr: Modrý lotos je známý jako symbol duchovního osvícení. Během obřadu budeš mít možnost se spojit se svým vyšším já, prozkoumat svou vnitřní moudrost a získat vhled do smyslu svého života.

3. Emoční léčení: Mnoho předešlých účastníků ceremonií se mnou sdílelo, že jim ceremonie asistovala k uvolnění emocí a zpracování zkušeností z minulosti. Může Ti tedy pomoci zbavit se emocionální zátěže a najít uzdravení zevnitř.

4. Zvýšená kreativita: Má se za to, že modrý lotos stimuluje kreativitu a představivost. Pokud jsi umělec/kyně, spisovatel/ka nebo prostě někdo, kdo chce využít svůj tvůrčí potenciál, může být tento ceremoniál silným katalyzátorem Tvé inspirace, vhledu, vize.

5. Spojení s přírodou: Modrý lotos má hluboké kořeny v přírodních rytmech. Účastí na obřadu posílíš své spojení s přírodním světem a získáš tak hlubší vnímání pro krásu a zázrak v Tobě i který Tě obklopuje.

6. Snížení stresu: V dnešním uspěchaném světě je stres běžným společníkem. Obřad modrého lotosu poskytuje klidný prostor pro uvolnění stresu, regenerace a obnovení Tvojí duševní a emocionální pohody.

7. Komunita a podpora: Zapojit se do obřadu Blue Lotus Ceremony znamená stát se součástí kruhu podobně naladěných lidí, kteří sdílejí společnou snahu o osobní růst a transformaci. Mezi ostatními účastníky můžeš najít podporu, spojení a porozumění.

8. Osobní růst: Tento obřad je laskavým a jemným nástrojem pro osobní růst a sebeobjevování. Zve Tě, aby jsi prozkoumal/la a rozšířila své vědomí.

Nenech si ujít tuto příležitost k hlubšímu spojení se sebou samým a se světem kolem Tebe. Připojte se k ceremoniálu Blue Lotus Ceremony a objev obyčejně neobyčejné uvnitř sebe.

Sdílet událost

bottom of page