top of page

CEREMONIE, RITUÁLY

Byliny a příroda sama doprovází člověka od pradávna. V každé kultuře nalezneme celý výčet rostlinných učitelek a pomocníků, kteří člověka vedou cestou poznání, uzdravení, k hlubokým vhledům a odpovědím, duchovnímu růstu nebo mystickým zkušenostem, jež mění život skrze překonání hranic běžného vnímání.

V poslední době, kdy lidstvo a člověk zažívá posun ve vědomí, se v hojné míře opět vrací rituály, ceremonie a terapie pomocí těchto medicín.

Šamanismus je ve své podstatě hluboké spojení s přírodou, přírodními bytostmi a silami.

Rapé/Hapé - posvátná směs bylin, rostlin, popela, semínek a tabáku pocházející od kmenů z Amazonie. Čistí energetické nánosy, spojuje s přírodou, uzemňuje,  napojuje na vnitřní podstatu, zklidňuje mysl, otevírá srdce... 

Sananga - štiplavé oční kapky, jež vedou ke kořenu problému uvnitř člověka a pomáhají ho rozpustit, uvolňují myšlenky a rezistence a pomáhají léčit oční vady.

Kakao - ceremoniální kakao vytváří prostor pro spojení se s Matkou zemí, místem kde je láska, péče, opora a všeho dostatek.

Umožňuje se zcela uvolnit a přejít do srdce, kde je jen klid, mír a blaženost.

Šamanská očista - ceremonie při které vám naše energetická práce, šamanské hudební nástroje, vykuřovadla, očistné peruánské vodičky a alchymické křišťálové hudební nástroje umožní vyčistit a propustit vše, co vám již neslouží a plně se odevzdat energii zdroje, lásky, božství.

Sound healing - léčivé zemské vibrace šamanských hudebních nástrojů - bubnu, chřestidel a Chacapy spolu s vysokovibračními nástroji- alchymickými křišťálovými mísami a pyramidou, sundrumem, Koshi, mocí vykuřovadel a a vůněmi peruánských očistných vodiček jsou velmi hlubokým a příjemným zážitkem pro zklidnění a harmonizaci těla, mysli i ducha.

SPOLUPRÁCE

Jsme také otevřeni spolupráci, pokud byste chtěli uspořádat očistnou ceremonii nebo rituál ve vašem místě/centru, pro přátelé či klienty, napište nám.

warmi-bobinzana.jpg
bottom of page