top of page
Vyhledat

Sirius D a hvězdná brána

Aktualizováno: 13. 12. 2020
Když jsem před lety odjížděl do Peru, nevěděl jsem nic o planetě Sirius. Možná ani ještě teď mi nedochází všechny souvislosti, ale postupně přichází střípky, které se skládají do většího obrazu a zvědomují další informace. Ale pojďme od začátku....


Můžou za to slepice :-)


V Peru jsem pobýval asi 3 týdny v roce 2016, se skupinkou několika přátel. Procházeli jsme rituály s posvátnou rostlinou Ayahuaskou, se dvěma staršími šamankami. Centrum bylo v pralese, kam se dalo dostat pouze lodí po řece. Ceremonie probíhaly v Maloce - venkovním kruhovém altánku asi 10m v průměru, který byl v některých místech na dřevěných pilonech, pod kterýma hnízdilo několik slepic. Během jednoho rituálu, když energie začaly pracovat, šamanky zpívat a léčit, slepice začaly kvokat, a mě se před očima objevil Egypt a minulý život, který jsem zde žil. Až do nedávna jsem nechápal, proč mou vizi spustily slepice, ale k tomu se dostanu později :-) Vize Egypta a života probíhala, já si uvědomoval souvislosti a spojení s mým nynějším životem a lidmi, vize se prohlubovala, vedlo mě to dál... nebo výš a následně se mi otevřelo okno a spojení s planetou Sirius. Obdržel jsem informace, že jsem se napojil na svůj hvězdný původ. Bylo to velmi silné světlo a energie, které mnou protékaly. Věděl jsem, že v tomto spojení nemusím jíst, nemusím spát, bylo to tak silné, nemohl se pohnout a nevěděl, zda to vůbec přežiju :-) Přicházely další informace, že je Sirius hvězdná inkarnační brána, skrze kterou vstupujeme z jiných hvězd a systémů na naši Zemi. A že původní plán osídlení Země je/bylo, aby se naše planeta stala dalším Siriem č.4, tedy Sirius D. Sirius A a Sirius B jsou existující planety, Sirius C byl z nějakého důvodu zničen. A že se tedy v příštím čase staneme světelnou planetou a knihovnou mnoha civilizací.


Před pár měsíci jsem se dozvěděl, že v Egyptě byly před tisíci lety první rozsáhlé slepičí líhně. Slepice mám tedy spojené s Egyptem :-)


V lednu 21.1. roku 2019, když jsme byli v plném proudu budování centra, byl večer a my přijeli odněkud z cest. Táhlo mě to na zahradu, svítil měsíc a byl jemný poprašek sněhu. Ve vzduchu bylo něco zvláštního. Najednou mnou uprostřed zahrady začala proudit energie, skrze korunní čakru do země. Trvalo to několik minut a přišly informace, že se zde aktivovala hvězdná brána na Sirius, jedna z 12ti bran právě aktivovaných na planetě. Na druhý den jsem místo šel hledat. Zavřel oči, roztočil se a nechal se vést, kde se zastavím. Zůstal jsem stát na jednom místě. "Marti zkus to taky". Roztočila se a zastavila na stejném místě jako já. Ok, tak ještě jednou pro potvrzení, opět to samé místo. Dívám se, a střed portálu je v přesném zákrytu s čakrovou cestou ve svahu. Došlo mi, že jde tedy vlastně o nultou čakru, vstupní inkarnační bod, skrze který se člověk může napojit na svůj vesmírný, či hvězdný původ (jako já v Peru). Portál ukotven.


Duchovní jméno


V roce 2017 či 2018 jsem obdržel duchovní jméno - Sirael. Začíná to zapadat. Jsem tedy Sirael, strážce brány na Sirius. Sirius mi také sdělil, že jde o jednu z mnoha bral a portálů, které se budou v zahradě aktivovat. Portálová zahrada mi znělo v hlavě.


Když jsme se poznali s Marťou v roce 2016, dostal jsem na Vánoce svitek papyrusu, který prý pořídila před mnoha lety a cítila, že mi ho má dát. Je na něm Sirius.


V následujících letech přicházely další informace, knihy, střípky. Ale nejlépe vše popisuje video, které přikládám. Mimochodem pyramidy, jsou technologie ze Siria. O pyramidách nebo jak se aktivoval Atlantský portál třeba příště :-)


Lukáš


491 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page