top of page
why-soul-reading-604x270.jpg

KARMA A MINULÉ ŽIVOTY - terapie

Minulost, přítomnost a budoucnost se odehrávají nyní. Vše je propojeno, ve vzájemné provázanosti. Někdy je náročnější pochopit to v lineárním pojetí času, jak jsme zvyklí. Můžeme si to však představit jako bubliny v naší auře, které jsou přítomny jako otisky minulosti. V okamžiku zrození se tyto bubliny připojí k naší auře, kde je uložena veškerá naše historie, programy, předpoklady a budoucí události. Jak jdeme životem, tyto bubliny (životy) se probouzí a aktivují na základě vibrace a spojení s lidmi, jež  jsme si přitáhli do svého života podle zákona přitažlivosti. Tyto životy, příběhy pak žijeme. Naše duše při vstupu do života (svobodně) uzavřela smlouvy sama se sebou i druhými, že se bude učit a rozvíjet na základně karmy, která nemusí nutně znamena něco negativního, ale zkrátka proto, že se chce učit, poznávat a rozvíjet. Jakmile se smlouva naplní, přesouváme se do další úrovně života, žít jiné příběhy. 

Dnešní doba však umožňuje ukončit příběhy minulosti, které duši brání v rozvoji. Lze tedy tuto karmu převibrovat, změnit, ukončit, pokud si to člověk přeje.

Možná jste také v bodě, kdy chcete jít dál, ukončit staré záležitosti, nastoupit na cestu novou, nežít v minulost, ale žít a tvořit přítomnost, v radosti a lásce. Tato planeta je velmi krásné místo pro život, a měli bychom být zde šťastní, ale klíč jsme my sami. My tvoříme svůj osud a vše kolem sebe. 

S karmou a minulými životy pracujeme dle témat vašeho života. Může jít o lásku, vztahy, hojnost, práci, sebehodnotu, strachy a další emoce, nebo cokoli jiného, co vám zrovna není po vůli. Není ani důležité vědět, co je příčina, nebo proč je ve vašem životě nerovnováha. Důležité je být si vědomi toho, že to chcete jinak. 

Během terapie nalezneme vliv karmy či minulých životů, někdy velmi konkrétně lze vidět, co se v minulosti odehrálo, stále odehrává a má na vás vliv. Ve většině případech lze vyřešit během jednoho sezení. Občas musíte vy něco pochopit, naučit se nebo splnit určitý úkol, než může dojít k vyrovnání.

Nejde o regresi. Využíváme techniku automatické kresby, energetické práce, čtení informačního pole a channelingu.

Délka terapie: 60 min.

Cena: 1200 Kč/ 48 €

Terapii můžete absolvovat také dálkově po skypu, nebo po telefonické konzultaci. Doporučujeme však osobní terapii, kde se odhalí a mohou ukázat ještě další vlivy, které vyvstanou při vzájemné komunikaci a interakci. 

Průvodce, terapeut: Lukáš Hudeček

bottom of page