top of page

pá 17. 3.

|

Oáza Halenkovice

ENERGETICKÉ HARMONIUM EXPERIENCE

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
ENERGETICKÉ HARMONIUM EXPERIENCE
ENERGETICKÉ HARMONIUM EXPERIENCE

Čas a místo

17. 3. 2023 17:00 – 19. 3. 2023 16:00

Oáza Halenkovice, Halenkovice 400, 763 63 Halenkovice, Česko

O události

VĚDOMÁ REGENERACE TĚLA, HARMONIZACE A LÉČENÍ prostřednictvím ŽIVÝCH VIBRACÍ:

SLOVA ZVUKŮ A TÓNŮ (živá hudba) BAREV (barevné spektrum v prostoru) ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

ENERGETICKÁ HARMONIZACE PROŽITKEM „Tělo je privilegované místo, kde Kosmos projevuje tvůrčí energii svého Já. Na jemnohmotné úrovni, ve své základní esenci, jsme ENERGIE, která se projevuje TÓNEM, VIBRACÍ A BARVOU. Fyzický stav je důsledek – zhmotnění úrovní jemnohmotných. Pokud udržujeme v harmonii svou esenci, tedy svou energetickou úroveň, je v harmonii celý náš systém. Seminář předává prostřednictvím prožitku postupy pro vědomou harmonizaci a léčení.“ (Jitka Třešňáková)

Prožitkový pobytový seminář přirozených léčebných technik a harmonizace pro ty, kdo převzali zodpovědnost za svůj život a své zdraví, pro terapeuty a průvodce

ENERGETICKÉ HARMONIUM EXPERIENCE

Kdy: 17.- 19.03.2023

Kde: OÁZA HALENKOVICE meditační centrum a Portálová Zahrada, Halenkovice 400, 76363

Seminářem provedou:

JITKA TŘEŠŇÁKOVÁ Terapeutka, lektorka a badatelka v oblasti práce s energiemi a lidského potenciálu

&

LADISLAV ŠIŠKA Hudebník, skladatel, učitel hudby, muzikoterapeut

VŠE, CO POTŘEBUJEME, MÁME V SOBĚ

Intenzivní prožitkový pobyt postupů pro prohloubení znalostí o energetické podstatě člověka, o čakrách a o energetické harmonizaci jako prevenci i jako léčení fyzických, psychickým i emocionálních problémů. Harmonizovat (se) a léčit (se) na té nejzákladnější esenciální – energetické – úrovni Když je naše fyzické tělo malátné a v bolestech znamená to, že naše energetické tělo je již „nemocné.“

PROGRAM: Úvod, seznámení se, meditace Primární harmonizace: Dechem a vizualizací Pohybem Tóny a mudrami Tři mozky v nás a návrat k jejich přirozenému a správnému používání

Setkáme se uprostřed přírody v energeticky čistém místě s vysokou vibrací. Budeme používat jednoduché a účinné nástroje a prostředky, s trochou teorie a mnoha praktickými cvičeními, dýcháním, vizualizacemi a meditací. Objevené či zlepšené dovednosti a schopnosti odblokovat a uvést do rovnováhy energetický systém těla umožní převzít odpovědnost za své vlastní blaho a získat samoléčebné a léčebné postupy. Tak, abyste se stali vědomými prostředníky proměny sebe samých a svého života. Aby nám bylo krásně. Vědomá práce s energetickou úrovní přináší všeobecné a hluboké porozumění vlivu jemnohmotných energií na lidský organizmus. Po ukončení kurzu budete připraveni aplikovat nástroje ENERGETICKÉHO HARMONIUM do svého života. Záměrem tohoto programu je dát možnost všem, kdo po tom touží, používat lépe ty možnosti a schopnosti, jež jsou od pradávna přirozeným majetkem každého člověka.

Program kurzu začíná v pátek 17.03.2023 v 17­.00h., končí v neděli 19.03.2023 v 15­.00h.

Z důvodu individuálního přístupu k účastníkům je počet míst na kurze omezen.

PŘÍSPĚVEK ZA SEMINÁŘ Kč 3.750,– či €. 150,00

MEDITAČNÍ CENTRUM OÁZA A PORTÁLOVÁ ZAHRADA Meditační centrum OÁZA se nachází na krásném místě uprostřed přírody a léčivých energií matky Země a celého Vesmíru, zároveň autem kousek od dálnice od Prahy a Bratislavy (sjezd UH), blízko hlavního železničního tahu přes Otrokovice, na trase mezi Zlínem a Uherským Hradištěm.

Oáza Halenkovice a portálová zahrada je prostor, kde již pouhým pobytem se vyladí vaše energie, harmonizuje aura a čakrový systém, otevřou se k vyčistění a pochopení neprosvětlená místa a vše, co chce a může být uzdraveno vychází na povrch. Pokud je člověk otevřen a připraven, může se velmi příznivě vyladit. Jsou zde průchody do vyšších dimenzí.

PORTÁLOVÁ ZAHRADA Venkovní kruhový altán – Maloka Ohniště a další prostory meditační zahrady. Energetická místa, portály, pyramida.

Portálová zahrada je posvátný prostor. Místo, kde se propojují světy. Můžete se zde spočinout ve svém bytí a napojení, dostávat vhledy, komunikovat a získávat odpovědi, otevírat a léčit svá témata, vylaďovat energie, sami sebe.

Bližší organizační informace vč. možností ubytování, stravy a dopravy najdete zde: http://www.inspirala.cz/index.php?det=1154

Přihlášky a podrobné organizační informace:

l: info@inspirala.cz

: CZ – 00420 776 089 156

WhatsApp: IT – 0039 338 2218 605

Sdílet událost

bottom of page