so 12. 12. | Oáza Halenkovice - meditační centrum a p

Dikša a Ananda mandala - meditace

Dechová meditace na aktivaci čaker.
Zakázat přihlašování
Dikša a Ananda mandala - meditace

Čas a místo

12. 12. 2020 17:00 – 19:00
Oáza Halenkovice - meditační centrum a p, Halenkovice 400, 763 63 Halenkovice, Česko

O události

Ananda mandala je dechová meditace, která podporuje uvolnění blokujích energií v enegetických kanálech a čakrách.

Následné předání požehnání Deeksha (Dikša) je dar, který je možné obdržet skrze vyšší vědomí, jež podporuje proces duchovního uvědomění nebo-li probuzení a transformaci jedince. Napomáhá vzestupu do vyšších stavů vědomí, uvolňuje mysl a přirozeně rozvíjí inteligenci a lásku. Přináší každému takový prospěch, který je důležitý a nezbytný pro jeho podporu a vývoj. Pracuje zcela unikátním a inteligentním způsobem k tomu, aby nás spojila s pravdou našeho vlastního bytí. Aktivuje také naši prapůvodní sílu kundalini, která je zodpovědná za naše plné duchovní probuzení, spojení s naší podstatou a osvícením.

Deeksha nepatří k žádnému náboženství nebo vyznání, je univerzální energií , která může být dosažena kýmkoliv, ať už si vybral jakoukoliv cestu.

DEEKSHA Uvolňuje mysl a probouzí inteligenci Rozšiřuje úroveň vědomí, aktivuje kundalini Posiluje schopnost učení a paměti Dostává do hladiny alfa (zklidňuje) Podporuje lásku ve vztazích Léčí emocionální zranění a minulost Zvyšuje schopnost naslouchání a prožitku Prohlubuje sebeuvědomění Probouzí náklonnost a soucit Transformuje Vlévá životní sílu (vitalitu) Léčí tělo léčením mysli Zlepšuje metabolickou činnost Uvolňuje tělo Vyvolává příznivé energie Vytváří vědomí prosperity a blahobytu Odstraňuje bloky, které jsou překážkou

Místo konání: Oáza Halenkovice, Adresa: Halenkovice 400

Příspěvěk: 200 Kč / 8 €

S přespáním a snídaní 700 Kč / 28 €

Průvodce: Lukáš Hudeček

Zakázat přihlašování

Sdílet událost